Site Overlay

o nás

Anna Baťková- dcera zakladatele plzeňské hudební skupiny Burma Jones vyrůstala v hudební rodině, od svých čtrnácti let zpívá s funky kapelou Buster Nixon a působí deset let jako vokalistka v kapele Pestalozzi. Vystudovala filologii na olomoucké univerzitě a absolvovala obor sólový zpěv na ZUŠ B. Smetany.

Michal Vaněk
majitel nahrávacího studia Accent a obchodu s hudebními nástroji, hudebním vydavatelstvím a agenturou AC MUSIC .
Elektronické varhany převzal po otci v 16-ti letech na popud Jirky „Mikeše“ (zakladatel Alice) , který ho vzal do skupiny GEN a následně do skupiny SIFON, kde začal i zpívat a rozvíjet svou autorskou tvorbu a kde i nadále hostuje. V roce 2004 založil skupinu ABBA STARS.

Česko-italská zpěvačka Genny Ciatti chtěla být zpěvačkou již od mala. Se sborem procestovala velkou část Evropy a od svých 12ti let zpívá na různých společenských akcích a mezinárodních festivalech. V roce 2009 získala jednu z hlavních rolí v českém HIT muzikálu Děti ráje. Od té doby účinkovala v několika dalších úspěšných muzikálech a činohrách (Srdcový král, Adéla ještě nevečeřela, Kapka medu pro Verunku,…). Moderovala také několik TV pořadů. V roce 2015 vydala své první sólové album La Fortuna.

Vašík Křivanec, syn svého otce z Burmy Jones, kytarista, baskytarista a vokalista, karatista, filosof a policista 🙂 a mimo jiné člen kapely TERRAPIE.

Miroslav Čížkovský

Bicí nástroje, cajon

Piero Filoni

Kytara, baskytara, zpěv